facebook instagram googleplus

Oferta

Kosmetologia medyczna

Home Oferta Kosmetologia medyczna

Naturalna rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym PRP - lifting twarzy

Fibryna bogatopłytkowa Więcej

Osocze bogatopłytkowe PRP – “Wampirzy lifting” Więcej

Skrór trądzikowa

Jett Plasma Medical Więcej

Peelingi chemiczne Więcej

Azelan Więcej

Acnelan – kuracja przeciwtrądzikowa Więcej

Skróra z przebarwieniami

Peeling chemiczny Więcej

Azelan Więcej

zabieg Energy C Więcej

zabieg Retix C Więcej

Cosmelan Więcej

Grzybica paznokci

Laserowe leczenie grzybicy paznokci Więcej

W naszym centrum medycznym dostępne są profesjonalne usługi z dziedziny kosmetologii medycznej, obejmujące zarówno diagnostykę, porady lekarza, jak również przeprowadzanie zabiegów w różnych problemach skórnych. Z zakresu kosmetologii medycznej oferujemy bezpieczne i skuteczne metody regeneracji oraz odmładzania skóry, a także leczenia zmian skórnych.

Kuracja osoczem bogatopłytkowym

Proponujemy kurację osoczem bogatopłytkowym (PRP) w obrębie twarzy i głowy. Są to bardzo zabiegi, które mogą być też stosowane u osób cierpiących na alergie. Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane podczas zabiegu otrzymywane jest po pobraniu krwi od pacjenta, która poddawana jest procesowi wirowania krwi, aby uzyskać koncentrat płytek w niewielkiej objętości osocza. Podane w głąb skóry krwinki uwalniają czynniki wzrostu pobudzające procesy regeneracji tkanek.

Mezoterapia

W ofercie znajduje się popularny zabieg mezoterapii. Wykonujemy mezoterapię twarzy (o działaniu regenerującym i przeciwstarzeniowym), dostosowując zabieg do potrzeb skóry, jak również mezoterapię głowy, która zapobiega wypadaniu włosów i łysieniu oraz poprawia porost włosów.

Cera trądzikowa – leczenie trądziku

Zajmujemy się profesjonalnym leczeniem uporczywego trądziku różnymi metodami, takimi jak: zabieg Acnelan, peelingi przeciwtrądzikowe (kwasem salicylowym, pirogronowym, azelainowym, glikolowym i migdałowym) oraz kuracja fototerapią z użyciem lampy Dermalux.

Cera naczyniowa

Dla pacjentów z cerą naczynkową polecamy zabieg Exuviance (głęboko nawilżający zabieg dla tego typu cery), Exuviance Age Reverse (silnie liftingujący i poprawiający owal twarzy) i zabieg Obagi Shine z witaminą C (wygładzający i rozświetlający), a także peeling cytrynowy Neostrata (uszczelniający naczynia krwionośne) oraz fototerapię zamykającą rozszerzone naczynka.

Cera z przebarwieniami

Aby zniwelować przebarwienia na skórze, stosujemy zabieg Cosmelan, Retix C, laseroterapię Duetto, a także dobieramy indywidualnie do pacjenta peelingi chemiczne.

Leczenie zmian grzybiczych paznokci

W leczeniu grzybicy paznokci doskonałe rezultaty daje laser Duetto. Zabieg polega na naświetlaniu płytki paznokcia za pomocą głowicy lasera (bez dotykania jej powierzchni). Energia lasera prowadzi do zniszczenia strzępków grzyba. "Medyk Estetic" zaprasza na konsultację z kosmetologiem osoby z miasta Częstochowa oraz z okolic, jak również każdego, kto szuka pomocy sprawdzonego specjalisty, który pomoże w najtrudniejszych problemach związanych ze skórą. Kosmetolog przeprowadzi wywiad z pacjentem, a następnie zbada skórę, aby zlecić odpowiednie zabiegi czy produkty, i zaplanuje kompleksowe leczenie.

Zobacz więcej

Medycyna estetyczna
Laseroterapia
Chirurgia plastyczna
Ginekologia estetyczna
Stomatologia estetyczna
Męska strefa