Kuracja odmładzająca – Jett Plasma

Jesień i zima to pory roku nieprzychylne naszym organizmom. Wilgotne lub suche i mroźne powietrze nie pozostaje obojętne także dla naszej skóry. Stanowi ona naturalną powłokę chroniącą organizm przed czynnikami zewnętrznymi. Warto o nią dbać zarówno dla zdrowia, jak i jej młodego wyglądu. Obecna aura przyspiesza bowiem proces starzenia skóry i może być przyczyną trwałych zmian powstających w jej tkankach. Zobacz jak radzimy sobie z efektami starzenia się skóry w Medyk Estetic.

Jett plazma to innowacyjne na rynku usług kosmetyki medycznej urządzenie stanowiące alternatywę dla operacji i zabiegów z użyciem skalpela (zabieg odmładzający Częstochowa) . Szerokie możliwości urządzenia Jett Plazma pozwalają na jego zastosowanie zarówno w zabiegach usuwania ze skóry brodawek, blizn i pękających naczynek, ale też i na rzecz odmłodzenia skóry i usunięcia z niej niechcianych zmarszczek czy rozstępów. Zaletą urządzenia Jett Plazma jest połączenie technologii służących dbałości o zdrowie oraz urodę i młody wygląd. Szeroki zakres zabiegów wykonywanych przy użyciu Jett Plazma pozwala cofnąć efekt starzenia się skóry, zwłaszcza w delikatnych rejonach oczu, uszu i ust.

Urządzenie Jett Plazma generuje precyzyjne mikrowyładowania elektryczne o niewielkim natężeniu prądu, które koncentrowane są na konkretnym fragmencie skóry. Proces ten zwany jest fulguracją i z powodzeniem stosowany jest zarówno w leczeniu skóry jak i usuwaniu wszelkich jej niedoskonałości. Zaawansowana technologia aparatu Jett Plazma skutecznie wspomaga usuwanie efektów starzenia się skóry typu:

  • opadające i pomarszczone powieki,
  • zmarszczki w okolicach oczu, ust i uszu,
  • wiotka i zwisająca skóra podbródka,
  • wiotkość skóry szyi,
  • opadające rysy twarzy.

Możliwości urządzenia Jett Plazma doskonale zastępują ingerencję chirurgiczną i są alternatywą dla skalpela w zabiegu blefaroplastyki, czyli usuwaniu nadmiaru tkanek i modelowaniu opadających powiek. Sprawdzają się także podczas szeregu innych zabiegów na rzecz poprawy wyglądu i odmładzaniu skóry.

Kontrolowane wyładowania elektryczne generowane przez urządzenie Jett Plazma wytwarzają podwyższoną temperaturę na niewielkim fragmencie skóry. Impuls elektryczny pobudza tkanki skóry do kurczenia się włókien kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność i gładkość. Komórki skóry wokół miejsca zabiegu pobudzane są do regeneracji, dzięki czemu efekty zabiegu są trwałe i utrzymują się przez długi okres czasu.

Zabieg trwa od 15 do 40 minut, a jego czas uzależniony jest od wielkości poddanego odnowie fragmentu skóry. Sesja odbywa się przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Satysfakcjonujący efekt zastosowania aparatu Jett Plazma widoczny jest już następnego dnia i utrzymuje się w długim przedziale czasu. Po zabiegu skóra zyskuje wyraźną gładkość, staje się bardziej napięta i jędrna. Spłyceniu ulegają zmarszczki i bruzdy, a kontur twarzy staje się znacznie wyraźniejszy.

Efekt przed i po

Jett Plasma redukcja zmarszczek na twarzy w Medyk Estetic

Jett Plasma redukcja zmarszczek w okolicach oczu w Medyk Estetic

Jett Plasma redukcja przebarwień w Medyk Estetic Częstochowa