Urządzenia do zabiegów
w Medyk Estetic

Dbamy o komfort i dobre samopoczucie naszych pacjentów,
dlatego staramy się, aby nasz sprzęt był wysokiej jakości

Ultraskin II Absolute

Ultraskin II Absolute to bezinwazyjna i silna forma terapii zwiększająca napięcie i jędrność skóry.

Ultraskin II Absolute, dzięki wykorzystaniu technologii HIFU, stymuluje warstwę SMAS, czyli warstwę mięśniowo-powięziową i głębsze partie skóry, nie naruszając jednocześnie ciągłości naskórka.

Metrum Cryoflex - Bioxel - Laser CO₂

Laser CO2 wykorzystywany jest w medycynie estetycznej, laryngologii, chirurgii, stomatologii oraz ginekologii estetycznej. Gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegu. Dzięki nowoczesnej technologii laser CO2 pozwala na wykonywanie precyzyjnych zabiegów chirurgicznych.

Metrum Cryoflex - Flaming - Laser CO₂

Laser CO2 wykorzystywany jest w dermatologii, ginekologii, chirurgii oraz laryngologii. Służy do bezkontaktowego usunięcia tkanki poprzez jej waporyzację (odparowanie), w znieczuleniu miejscowymi, bez krwawienia i zazwyczaj bez konieczności zakładania szwów. Dzięki nowoczesnej technologii laser umożliwia pracę z mikrochirurgiczną precyzją.

Laser do depilacji Duetto Mt

W dzisiejszych czasach nieodłącznym elementem definiującym zadbanego człowieka jest ciało pozbawione zbędnego owłosienia. Przeważnie usuwamy niechciane owłosienie za pomocą wosku lub depilatora. Jednak zabiegi te przynoszą efekt jedynie na chwilę, a do tego bywają bardzo bolesne. Doskonałym sposobem pozbycia się zbędnego owłosienia jest depilacja laserowa.

Lampa Dermalux

Fototerapia, czyli leczenie światłem, stosowana jest w medycynie od wieków. Wraz z rozwojem technologii i pojawieniem się nowych lamp LED-owych, za pomocą fototerapii można leczyć różne dolegliwości skórne. Światło LED zmniejsza widoczność przebarwień, pomaga pozbyć się trądziku, wygładza zmarszczki, łagodzi stany zapalne oraz przyspiesza regenerację skóry.

Loktal Wavetronic 6000 Touch

Wavetronic 6000 Touch to urządzenie elektrochirurgiczne, które wytwarza efekty biofizyczne zbliżone do technologii laserowej przy użyciu, których można uzyskać precyzyjne cięcie i koagulację tkanek za pomocą energii elektromagnetycznej. Wavetronic 6000 Touch jako nóż radiofrekwencyjny wykorzystywany jest w zabiegach i operacjach chirurgicznych oraz w ginekologii plastycznej.

Ultra Vera HIFU

Wystarczy jeden zabieg trwający ok. 30 minut, żeby osiągnąć zadowalający efekt. Bezpośrednio po nim można wrócić do swojej codziennej rutyny.

Zabieg cechuje niski poziom bolesności, a całą procedurę przeprowadza się bez znieczulenia. Powierzchnia śluzówki pochwy nie ulega uszkodzeniom, co powoduje, iż zabieg jest bezkrwawy i nie nosi ryzyka infekcji.

Fotel BTL Emsella

MonaLisa Touch