Laser do depilacji Duetto Mt

Duetto MT jest przełomem na rynku laserów medycznych. Może być stosowany do wszystkich fototypów skóry i różnego koloru włosów.

W dzisiejszych czasach nieodłącznym elementem definiującym zadbanego człowieka jest ciało pozbawione zbędnego owłosienia. Przeważnie usuwamy niechciane owłosienie za pomocą wosku lub depilatora. Jednak zabiegi te przynoszą efekt jedynie na chwilę, a do tego bywają bardzo bolesne. Doskonałym sposobem pozbycia się zbędnego owłosienia jest depilacja laserowa.

Laseroterapia od lat wykorzystywana jest w medycynie. Dzięki szerokiemu zakresowi działania i innowacyjności, zabiegi laserowe znalazły również zastosowanie w medycynie estetycznej. Laseroterapia cieszy się coraz większą popularnością, dzięki swojej wysokiej skuteczności i krótkiemu okresowi rekonwalescencji. Zabiegi laserowe pozwalają zlikwidować zmarszczki, rozstępy oraz blizny. Szeroki zakres działania laserów pozwala również na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia. W Medyk Estetic zabiegi wykonywane są platformą laserową Duetto MT włoskiej firmy Quanta System.

Duetto MT jest przełomem na rynku laserów medycznych. Łączy zalety dwóch różnych długości fal lasera w celu uzyskania lepszych efektów oraz podniesienia poziomu bezpieczeństwa. 

Dzięki połączeniu dwóch długości fal lasera w jednym urządzeniu zabiegi są mniej bolesne i mniej inwazyjne, dając równocześnie lepsze efekty i zwiększając bezpieczeństwo. W platformie Duetto MT połączono laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm oraz neodymowo-yagowy o długości fali 1064 nm. Użycie obu laserów oddzielnie lub połączenie ich w jedną wiązkę w różnych proporcjach, pozwala na dostosowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. 

Dla kogo zabieg laserem Duetto MT

Duetto MT stanowi przełom w depilacji laserowej, ponieważ może być stosowany do wszystkich fototypów skóry i różnego koloru włosów. Zabiegi wykonuje się u pacjentów zarówno z jasną, jak i ciemną karnacją, na jasnych i ciemnych włosach.

Depilacja laserowa polega na trwałym uszkodzeniu cebulki włosa wraz z jego korzeniem. Melanina znajdująca się w mieszku włosowym, pochłania światło, które emitowane jest przez laser i przez to razem z mieszkiem zostaje zniszczona. Zabiegi epilacji laserowej, czyli trwałego usunięcia włosów z danej partii ciała, wykonuje się w serii, zazwyczaj 4-6 zabiegów, co wiąże się z fazami wzrostu włosów. 

Zalecenia:

Rok po serii zabiegów, zaleca się wykonanie jednej epilacji w celu utrzymania osiągniętego efektu.

Zabiegi z użyciem Duetto MT, dzięki połączeniu dwóch technologii w jednej platformie, są w 100% skuteczne. 

Duetto MT wyposażone jest w specjalną głowicę chłodzącą zapewniającą komfort w trakcie zabiegu. Depilacja laserowa jest zabiegiem bezpiecznym, który praktycznie nie niesie za sobą skutków ubocznych. U niektórych pacjentów może pojawić się zaczerwienienie wokół mieszków włosowych, które zazwyczaj znika po kilkunastu minutach, w przypadku skóry wrażliwej po kilku godzinach. 

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu należy unikać promieniowania UV oraz stosować preparaty łagodzące, które zalecił lekarz. Zabiegi w Medyk Estetic wykonywane są wyłącznie przez przeszkolony i doświadczony personel na sprawdzonym sprzęcie w atmosferze spokoju i dyskrecji.

Epilacja może być wykonywana na praktycznie każdym obszarze ciała. Pomożemy Państwu w usunięciu niechcianych włosków z różnych części ciała. Nasza oferta to między innymi:

  • depilacja nóg (łydki, uda),
  • depilacja pach,
  • depilacja bikini,
  • depilacja twarzy (wąsik, broda, baki, szyja),
  • depilacja przedramion,
  • depilacja pleców,
  • depilacja dłoni,
  • depilacja klatki piersiowej,
  • inne (m. in. linia od pępka do spojenia łonowego, stopu, uszy).