Ultra Vera HIFU

Wystarczy jeden zabieg trwający ok. 20-30 minut, żeby osiągnąć zadowalający efekt

Skuteczność technologii HIFU została udowodniona przez ponad 1000 zainstalowanych i pracujących w gabinetach urządzeń. Satysfakcjonujący efekt uzyskiwany jest inaczej niż w przypadku laserów – struktura tkanki powierzchniowej nie jest uszkadzana podczas zastosowania technologii HIFU w ginekologii intymnej i ginekologii estetycznej.

Zalety wykorzystania lasera w ginekologii intymnej Ultra Vera HiFu:

 • leczenie nietrzymania moczu,
 • kuracja narządu płciowego u kobiet,
 • obkurczanie ścian pochwy,
 • skuteczne i bezpieczne HIFU bez uszkodzenia powierzchni tkanki.

Krótki i efektywny zabieg

Wystarczy jeden zabieg trwający ok. 30 minut, żeby osiągnąć zadowalający efekt. Bezpośrednio po nim można wrócić do swojej codziennej rutyny.

Procedura bezbolesna i bezoperacyjna

Zabieg cechuje niski poziom bolesności, a całą procedurę przeprowadza się bez znieczulenia. Powierzchnia śluzówki pochwy nie ulega uszkodzeniom, co powoduje, iż zabieg jest bezkrwawy i nie nosi ryzyka infekcji.

Dodatkowe zwiększenie efektywności w połączeniu korzyści w zabiegu obkurczania pochwy to łączenie kuracji Ultra Veta HIFU + LASER MonaLisa Touch.

Zabieg oddziałuje na tkanki położone na głębokości 1,5 do 4,5 mm pozostawiając nienaruszoną powierzchnię śluzówki pochwy. W związku z tym dodatkowe zastosowanie lasera działającego głównie w obrębie śluzówki (jako terapii skojarzonej) istotnie zwiększa pozytywny efekt zabiegu.

Obkurczanie pochwy Częstochowa w Medyk Estetic w Ginekologii Estetycznej to nowe możliwości w przywracaniu naturalnej funkcjonalności stref intymnych

Zabieg skutecznie ujędrnia wewnętrzne ścianki pochwy i zwęża jej średnicę, dzięki pobudzeniu naturalnych procesów odbudowy struktury tkanek. Terapia jest szczególnie polecana dla kobiet po porodzie, cierpiących przez efekt starzenia się, czy chcących poprawić jakość swojego życia seksualnego.

Energia ultradźwięków HIFU jest dostarczana precyzyjnie do warstwy mięśniowej w ściance pochwy. W efekcie zostają zainicjonowane procesy odbudowy kolagenu i regeneracji tkanek. Zabieg UltraVera znacząco poprawia komfort życia codziennego i seksualnego kobiety. Procedurę przeprowadzamy w gabinecie ginekologicznym w warunkach ambulatoryjnych, bez konieczności znieczulenia.

Ginekologia intymna Ultra Vera HiFu – do głównych zalet należą:

 • wysoka efektywność zabiegu – efekty odczuwalne już po pierwszym zabiegu,
 • krótki okres rekonwalescencji – po 4-9 dniach możliwy powrót do współżycia,
 • krótka wizyta w gabinecie – sama procedura trwa około 30 minut,
 • potwierdzona skuteczność – pozytywne opinie pacjentek.

Wskazania do zabiegu:

 • zespół rozluźnienia pochwy (VRS),
 • porodowe zmiany w obrębie pochwy,
 • wysiłkowe nietrzymanie moczu.