Modelowanie sylwetki laserem

Modelowanie sylwetki – lipoliza - liporedukcja ultradźwiękowa

Kilka zbędnych kilogramów, widoczny cellulit,  spadek elastyczności skóry to problemy z którymi zmaga  się wiele osób, zaniżają one samoocenę, powodują kompleksy przez co nie czujemy się dobrze w swoim ciele. Czy Państwa również dotyka taki problem? W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabieg modelowania sylwetki laserem, którego celem jest poprawa wyglądu ud, pośladków lub brzuch.

Lipoliza ultradźwiękowa,

czyli modelowanie sylwetki Częstochowa  jest alternatywą do inwazyjnych zabiegów chirurgii plastycznej. Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwięki o niskiej częstotliwości działają na najgłębsze warstwy skóry.  Zabieg ten jest bezpieczny oraz praktycznie bezbolesny.  Lipoliza ultradźwiękowa  sprawdza się przy modelowaniu okolic z którymi wiele kobiet ma problemy czyli biodra, uda lub talia. Zabiegi stosowane na skórę znajdująca się w okolicach kolan oraz ramion zwiększają jej elastyczność oraz przyspieszają procesy regeneracji oraz przyswajania cennych substancji odżywczych. Zabieg widocznie zmniejsza powstałe na ciele blizny oraz rozstępy, dzięki czemu jest też alternatywą dla kobiet  po ciąży.

Uelastyczniona skóra na udach, pośladki wolne od cellulitu, dzięki zabiegowi lipolizy ultradźwiękowej, bez ingerencji chirurga.  Zabieg ten ma również  inne bardzo korzystne w oddziaływaniu rezultaty ponieważ stymuluje on przepływ limfy oraz przyspiesza procesy lokalnej przemiany materii, stymuluje również przyswajalność substancji odżywczych i eliminowanie toksyn. Zastosowanie ultradźwięków na określone partie ciała aktywuje proces kawitacji, który polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej, z których wytrącane są trójglicerydy. Stymulacja przepływu limfy jest bardzo ważnym aspektem zabiegu lipolizy ultradźwiękowej, ponieważ to właśnie przez układ limfatyczny, wytrącone trójglicerydy transportowane są do wątroby, z której są wydalane w naturalny sposób podobnie jak tłuszcze z pożywienia.

Zabieg, jak wcześniej zostało wspomniane, nie jest zabiegiem inwazyjnym, lecz istnieją przeciwwskazania do jego stosowania, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków niepożądanych z zabiegu powinny zrezygnować panie spodziewające się dziecka oraz matki karmiące piersią. Wiek w przypadku zabiegu również jest przestrzegany, zabiegowi lipolizy ultradźwiękowej nie zostaną poddane osoby które nie kończyły 15 roku życia. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu lipolizy ultadźwiekowej jest przyjmowanie  leków, które działają rozrzedzająco na krew, antybiotyków oraz niesteroidowych leków przeciwzapalnych karencja w tym przypadku wynosi minimum 2 tygodnie od zaprzestania stosowania wyżej wymienionych leków.

Od wykonywania zabiegu powinny wstrzymać się również osoby które posiadają rozrusznik serca lub inny metalowy implant. Skóra powinna być zdrowa, osoby które zmagają się z ostrymi stanami zapalnymi  lub opryszczka występującą na ciele również nie będą mogły poddać się zabiegowi. Do zabiegu nie powinny przystępować również osoby chore na nadczynność tarczycy oraz cierpiące na choroby nowotworowe.