Kosmetologia medyczna

Zabiegi z kosmetologii medycznej
  • Usta Więcej →
  • Brwi Więcej →
  • Fototerapia Więcej →
  • Peeling chemiczny migdałowy Więcej →
  • Peeling chemiczny azuleinowy Więcej →
  • Peeling chemiczny salicylowy Więcej →
  • Peeling chemiczny Więcej →
  • Kuracja przeciwtrądzikowa Więcej →
  • Peeling chemiczny Więcej →

Popularne zabiegi z kosmetologii medycznej

Fototerapia

Zabieg odmładzający

Rewitalizacja skóry

Osocze bogatopłytkowe PRP

Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na konsultację.

Medyk Estetic

Częstochowa
ul. Aleja Wolności 34, 42-200

Kontakt

Rejestracja:

W naszym centrum medycznym dostępne są profesjonalne usługi z dziedziny kosmetologii medycznej, obejmujące zarówno diagnostykę, porady lekarza, jak również przeprowadzanie zabiegów w różnych problemach skórnych. Z zakresu kosmetologii medycznej oferujemy bezpieczne i skuteczne metody regeneracji oraz odmładzania skóry, a także leczenia zmian skórnych.

Kuracja osoczem bogatopłytkowym

Proponujemy kurację osoczem bogatopłytkowym (PRP) w obrębie twarzy i głowy. Są to bardzo zabiegi, które mogą być też stosowane u osób cierpiących na alergie. Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane podczas zabiegu otrzymywane jest po pobraniu krwi od pacjenta, która poddawana jest procesowi wirowania krwi, aby uzyskać koncentrat płytek w niewielkiej objętości osocza. Podane w głąb skóry krwinki uwalniają czynniki wzrostu pobudzające procesy regeneracji tkanek.

Mezoterapia

W ofercie znajduje się popularny zabieg mezoterapii. Wykonujemy mezoterapię twarzy (o działaniu regenerującym i przeciwstarzeniowym), dostosowując zabieg do potrzeb skóry, jak również mezoterapię głowy, która zapobiega wypadaniu włosów i łysieniu oraz poprawia porost włosów.

Cera trądzikowa – leczenie trądziku

Zajmujemy się profesjonalnym leczeniem uporczywego trądziku różnymi metodami.

Cera naczyniowa

Dla pacjentów z cerą naczynkową polecamy zabieg głęboko nawilżający zabieg dla tego typu cery, silnie liftingujący i poprawiający owal twarzy i zabieg  z witaminą C wygładzający i rozświetlający, a także peeling cytrynowy uszczelniający naczynia krwionośne oraz fototerapię zamykającą rozszerzone naczynka.

Cera z przebarwieniami

Aby zniwelować przebarwienia na skórze, stosujemy zabiegi specjalistyczne, a także dobieramy indywidualnie do pacjenta peelingi chemiczne.

Leczenie zmian grzybiczych paznokci

W leczeniu grzybicy paznokci doskonałe rezultaty daje laser. Zabieg polega na naświetlaniu płytki paznokcia za pomocą głowicy lasera (bez dotykania jej powierzchni). Energia lasera prowadzi do zniszczenia strzępków grzyba. „Medyk Estetic” – konsultację z kosmetologiem osoby z miasta Częstochowa oraz z okolic, jak również każdego, kto szuka pomocy sprawdzonego specjalisty, który pomoże w różnych problemach związanych ze skórą. Kosmetolog przeprowadzi wywiad z pacjentem, a następnie zbada skórę, aby zlecić odpowiednie zabiegi czy produkty, i zaplanuje kompleksowe leczenie.