Kosmetologia medyczna

Zabiegi z kosmetologii medycznej
  • Zabieg Energy C Więcej →
  • Dermalux Więcej →
  • Peeling chemiczny migdałowy Więcej →
  • Peeling chemiczny azuleinowy Więcej →
  • Peeling chemiczny salicylowy Więcej →
  • Peeling chemiczny Więcej →
  • Azelan Więcej →
  • Zabieg Energy C Więcej →
  • Zabieg Retix C Więcej →
  • Cosmelan Więcej →

Popularne zabiegi z kosmetologii medycznej

Fototerapia Dermalux

Zabieg odmładzający

Rewitalizacja skóry

Osocze bogatopłytkowe PRP

Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na konsultację.

Medyk Estetic

Częstochowa
ul. Aleja Wolności 34, 42-200

Kontakt

Rejestracja:

W naszym centrum medycznym dostępne są profesjonalne usługi z dziedziny kosmetologii medycznej, obejmujące zarówno diagnostykę, porady lekarza, jak również przeprowadzanie zabiegów w różnych problemach skórnych. Z zakresu kosmetologii medycznej oferujemy bezpieczne i skuteczne metody regeneracji oraz odmładzania skóry, a także leczenia zmian skórnych.

Kuracja osoczem bogatopłytkowym

Proponujemy kurację osoczem bogatopłytkowym (PRP) w obrębie twarzy i głowy. Są to bardzo zabiegi, które mogą być też stosowane u osób cierpiących na alergie. Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane podczas zabiegu otrzymywane jest po pobraniu krwi od pacjenta, która poddawana jest procesowi wirowania krwi, aby uzyskać koncentrat płytek w niewielkiej objętości osocza. Podane w głąb skóry krwinki uwalniają czynniki wzrostu pobudzające procesy regeneracji tkanek.

Mezoterapia

W ofercie znajduje się popularny zabieg mezoterapii. Wykonujemy mezoterapię twarzy (o działaniu regenerującym i przeciwstarzeniowym), dostosowując zabieg do potrzeb skóry, jak również mezoterapię głowy, która zapobiega wypadaniu włosów i łysieniu oraz poprawia porost włosów.

Cera trądzikowa – leczenie trądziku

Zajmujemy się profesjonalnym leczeniem uporczywego trądziku różnymi metodami, takimi jak: zabieg Acnelan, peelingi przeciwtrądzikowe (kwasem salicylowym, pirogronowym, azelainowym, glikolowym i migdałowym) oraz kuracja fototerapią z użyciem lampy Dermalux.

Cera naczyniowa

Dla pacjentów z cerą naczynkową polecamy zabieg Exuviance (głęboko nawilżający zabieg dla tego typu cery), Exuviance Age Reverse (silnie liftingujący i poprawiający owal twarzy) i zabieg Obagi Shine z witaminą C (wygładzający i rozświetlający), a także peeling cytrynowy Neostrata (uszczelniający naczynia krwionośne) oraz fototerapię zamykającą rozszerzone naczynka.

Cera z przebarwieniami

Aby zniwelować przebarwienia na skórze, stosujemy zabieg Cosmelan, Retix C, laseroterapię Duetto, a także dobieramy indywidualnie do pacjenta peelingi chemiczne.

Leczenie zmian grzybiczych paznokci

W leczeniu grzybicy paznokci doskonałe rezultaty daje laser Duetto. Zabieg polega na naświetlaniu płytki paznokcia za pomocą głowicy lasera (bez dotykania jej powierzchni). Energia lasera prowadzi do zniszczenia strzępków grzyba. „Medyk Estetic” zaprasza na konsultację z kosmetologiem osoby z miasta Częstochowa oraz z okolic, jak również każdego, kto szuka pomocy sprawdzonego specjalisty, który pomoże w różnych problemach związanych ze skórą. Kosmetolog przeprowadzi wywiad z pacjentem, a następnie zbada skórę, aby zlecić odpowiednie zabiegi czy produkty, i zaplanuje kompleksowe leczenie.