Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na konsultację.

Medyk Estetic

Częstochowa
ul. Aleja Wolności 34, 42-200

Kontakt

Rejestracja:

Nowoczesna laseroterapia wykorzystuje różnorodne nowinki technologiczne, dzięki czemu urządzenia zabiegowe są innowacyjne, a przy tym bardzo skuteczne i precyzyjne. Użycie promieni laserów w medycynie estetycznej pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty, bez konieczności oddawania się pod skalpel chirurga. Zabiegi z wykorzystaniem laserów są więc w pełni nieinwazyjne, a doznania bólowe – zredukowane do minimum.

Usunięcie uciążliwych mankamentów

Laseroterapia pozwala pozbyć się wielu przypadłości powstałych z biegiem lat na skórze, takich jak: blizny, rozstępy, przebarwienia czy otwarte naczynia krwionośne. Bez względu na to, czy są to blizny pooperacyjne, pourazowe czy powstałe na skutek przebytego trądziku, możliwe jest zredukowanie lub całkowite ich usunięcie poprzez naświetlanie falami odpowiedniego lasera. Przebarwienia na skórze powstają na różnej głębokości naskórka, dlatego też skorzystanie z zabiegu z użyciem lasera jest bardzo skutecznym sposobem ich usunięcia. Rozstępy są pewnym typem blizn, z tego też powodu są leczone tak jak te ostatnie. Aby laseroterapia okazała się skuteczna, a jej efekty długotrwałe, należy powtórzyć serię zabiegów, których ilość zależy od indywidualnych cech pacjenta.

Epilacja laserowa

Nadmierne owłosienie to problem wielu osób, które sięgają po rozmaite sposoby na pozbycie się odrastających włosków na różnych częściach ciała. Depilacja często jest znienawidzonym zabiegiem kosmetycznym, gdyż przez większość z nas uważana jest za czynność czasochłonną, bolesną i nieprzyjemną. Aby zredukować ilość włosków na ciele, warto zdecydować się na laserowe usuwanie owłosienia, czyli epilację. Po wykonaniu serii zabiegów z wykorzystaniem laserów liczba włosów jest wyraźnie zredukowana, a większość z nich już nie odrasta.

Zachować młodość

Piękno tożsame jest z młodością, dlatego większość osób nie akceptuje zmian związanych z procesem starzenia. Nadmierna mimika twarzy, mijający czas, złe nawyki żywieniowe, stres czy zanieczyszczenia powietrza zdecydowanie go przyspieszają. Jednak dzięki nowoczesnym metodom wypełniania czy usuwania zmarszczek możemy dłużej zachować młodzieńczy wygląd. Lifting laserowy pozwala osiągnąć niezwykle zadowalające efekty przy poprawie owalu twarzy, a także w zamykaniu rozszerzonych porów. Profesjonalne lasery stosuje się również do niechirurgicznego liftingu powiek. Zabieg z użyciem lasera jest nieinwazyjny oraz praktycznie bezbolesny, a długość rekonwalescencji ogranicza się do kilku dni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Medyk Estetic znajdującego się na terenie miasta Częstochowa.