Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na konsultację.

Medyk Estetic

Częstochowa
ul. Aleja Wolności 34, 42-200

Kontakt

Rejestracja:

Dział ginekologii estetycznej obejmuje szereg zabiegów wykonywanych w okolicach intymnych kobiety. W naszym centrum medycznym pomagamy paniom, które borykają się z wrodzonymi wadami, nie są zadowolone z wyglądu narządów intymnych i poziomu satysfakcji seksualnej, odczuwają przykre dolegliwości i mają problem z prawidłowym trzymaniem moczu, na co często wpływają ciężkie porody drogami natury czy upływ czasu i zmiany hormonalne typowe dla okresu menopauzy.

Zabiegi z zakresu ginekologii intymnej:

 • obkurczanie pochwy,
 • powiększenie punktu G kwasem hialuronowym,
 • plastyka pochwy,
 • lifting krocza laserem,
 • zmniejszenie warg sromowych laserem – labioplastyka,
 • powiększenie warg sromowych,
 • plastyka warg sromowych mniejszych,
 • wybielanie warg sromowych laserem.

Leczenie nietrzymania moczu

Istotny obszar specjalizacji, jaką jest ginekologia estetyczna stanowi leczenie nietrzymania moczu u kobiet. Proponujemy następujące metody leczenia tzw. wysiłkowego nietrzymania moczu w zależności od indywidualnym wskazań dla pacjentki:

 • Laserowe leczenie nietrzymania moczu  – działanie lasera powoduje regenerację, odmłodzenie i obkurczenie miejsc intymnych, a zatem idealnie sprawdza się do wykonania zabiegu leczenia nietrzymania moczu u kobiety z osłabionymi mięśniami dna miednicy oraz w przypadku nadmiernego rozciągnięcia pochwy. Zaletą leczenia laserowego jest bardzo szybki powrót do normalnego stylu życia.
 • Leczenie nietrzymania moczu operacyjne TOT – zabieg z zastosowaniem syntetycznej taśmy TOT, którą wprowadza się przez nacięcia w pachwinach.
 • Leczenie nietrzymania moczu operacyjne TVT – zabieg z zastosowaniem syntetycznej taśmy TVT, w którym cięcia przeprowadza się nad spojeniem łonowym.

Operacyjne leczenie nietrzymania moczu z użyciem taśmy TOT oraz TVT przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym bądź ogólnym dolędźwiowym. Obie metody charakteryzują się niską inwazyjnością i bardzo wysoką skutecznością. Wszczepiona taśma doskonale spełnia swoje zadanie przez co najmniej dziesięć lat, a po osłabieniu mięśni i więzadeł zabieg można powtórzyć. Należy wziąć pod uwagę, że po zabiegu operacyjnym wymagany jest okres dłuższej rekonwalescencji i przez około trzy miesiące powinno się unikać intensywnego wysiłku fizycznego. Prywatne centrum medyczne „Medyk Estetic” zaprasza na konsultacje wszystkie kobiety z miejscowości Częstochowa i okolic, które chcą zadbać o swoje miejsca intymne – zarówno pod względem kosmetycznym, jak i funkcjonalnym. Specjalista ginekologii estetycznej dobierze zabiegi, które pozwolą pozbyć się wstydliwych dolegliwości, przyczynią się do poprawy samooceny i zadowolenia z aktywności seksualnej, a jednocześnie zwiększą komfort życia kobiety.