Lifting pochwy

Ultradźwięki w ginekologii estetycznej to nowe możliwości w przywracaniu naturalnej funkcjonalności stref intymnych. Dzięki urządzeniu wykonuje się nowoczesny i skuteczny zabieg obkurczania ścian pochwy. Cechuje się on wysoką efektywnością, krótką wizytą w gabinecie, a także krótkim okresem rekonwalescencji (do współżycia można powrócić już po 4-9 dniach). Energia ultradźwięków jest dostarczana precyzyjnie do warstwy mięśniowej w ściance pochwy. W efekcie zostają zainicjowane procesy odbudowy kolagenu i regeneracji tkanek.

Najważniejsze informacje o zabiegu

Zabieg cechuje niski poziom bolesności, a całą procedurę przeprowadza się bez znieczulenia. Powierzchnia śluzówki pochwy nie ulega uszkodzeniom – zabieg jest więc bezkrwawy i nie niesie ryzyka infekcji.

Dzięki niemu skutecznie ujędrnia się wewnętrzne ścianki pochwy i zwęża jej średnicę, a także pobudzenia naturalne procesy odbudowy struktury tkanek. Terapia jest szczególnie polecana kobietom po porodzie, cierpiącym przez efekt starzenia się, czy chcącym poprawić jakość swojego życia seksualnego. Procedurę przeprowadza się w gabinecie ginekologicznym w warunkach ambulatoryjnych, bez konieczności znieczulenia.

Wskazania do zabiegu:

  • zespół rozluźnienia pochwy (VRS),
  • porodowe zmiany w obrębie pochwy,
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu.
Ginekologia estetyczna - zabiegi