Plastyka brodawek piersi

Wklęsłe oraz płaskie brodawki mogą wywoływać kompleksy. Można jednak je skorygować i nadać im odpowiedni kształt za pomocą plastyki.

Powrót do normalnych aktywności następuję już po kilku dniach po wykonaniu korekty wciągniętych brodawek. Do uprawiania sportu można powrócić po około miesiącu.

Zabieg poprzedzony jest wizytą, podczas której lekarz określi faktyczny stan pacjenta, a także zleci niezbędne badania, odpowie na wszelkie pytania i opowie o ewentualnych efektach ubocznych.

Przeciwskazania

Plastyka brodawek piersi nie może zostać wykonana w przypadku następujących stanów chorobowych u pacjenta:

  • znaczne zaburzenia krzepliwości krwi (szczególnie te, które związane są z nadmiernymi krwawieniami),
  • posiadanie jakichkolwiek zmian nowotworowych w piersiach,
  • infekcje o przewlekłym charakterze,
  • zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek,
  • choroby autoimmunologiczne (takie jak np. toczeń rumieniowaty układowy),
  • występowanie patologicznych zmian w obrębie gruczołów piersiowych,
  • stany zapalne toczące się w obrębie otoczek sutkowych.

Przeciwwskazaniem do zastosowania zabiegu jest również okres ciąży u pacjentki oraz karmienia piersią.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ceny plastyki  brodawek piersi zachęcamy do kontaktu z Centrum Medycznym Medyk Estetic w Medyk-Centrum  pod numerem telefonu 518 026 868 oraz poprzez adres e-mail: me@medyk-centrum.pl.
Pragniemy również zaznaczyć, że orientacyjna cena plastyki  brodawek piersi  znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce cennik. Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć szczegółowej opinii o plastyce wciągniętych brodawek piersi  w Częstochowie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, który rozwieją wszelkie wątpliwości i dostosują zabieg, który będzie spełniał Państwa wymagania.