Medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej
  • Chirurgiczne usuwanie blizn Więcej →
  • Usuwanie blizn Więcej →
  • Laserowe ususwanie zmian skórnych Więcej →
  • Lipoliza iniekcyjna Więcej →

Popularne zabiegi medycyny estetycznej

Usta

Powiększenie ust - piękne pełne usta

Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na konsultację.

Medyk Estetic

Częstochowa
ul. Aleja Wolności 34, 42-200

Kontakt

Rejestracja:

Bogata oferta zabiegów w Medyk Estetic

Centrum medyczne „Medyk Estetic” proponuje ofertę zabiegów w zakresie medycyny estetycznej. Profesjonalne miejsce powstało z myślą o pomocy wszystkim osobom, które potrzebują nieznacznych zmian w wyglądzie z powodów estetycznych lub zdrowotnych.

Naszym priorytetem jest zadowolenie i dobre samopoczucie pacjentów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nich był zadowolony z efektów naszych zabiegów i terapii.

Redukcja blizn

Blizny są jednym z najbardziej uciążliwych problemów, których pacjenci pragną pozbyć się za wszelką cenę. Dzięki najnowszym osiągnięciom technologicznym pozbycie się blizn stało się łatwe i powszechnie dostępne, a przede wszystkim w pełni bezpieczne.

Decydując się na korekcję plastyczną blizn, nasi pacjenci pozostają pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego, a sam zabieg jest wykonywany przez lekarza chirurga. Natomiast w przypadku laserowego usuwania blizn pooperacyjnych, potrądzikowych czy pourazowych używa się lasera frakcyjnego, który w sposób prawie bezbolesny i całkowicie nieinwazyjny redukuje różnego rodzaju blizny.

Depilacja

Możliwe jest prawie całkowite pozbycie się owłosienia. Aby uzyskać jak najlepszy i najtrwalszy efekt, koniecznie trzeba kilkukrotnie powtórzyć zabieg laserowy, w zależności od indywidualnych cech pacjenta.

Wsparcie dla skóry naczyniowej

Wykorzystanie laserów pozwala na trwałe zamknięcie rozszerzonych naczynek poprzez naświetlanie laserowe. Zabieg może zostać wykonany na ciele, np. na nogach, a także na twarzy.

Zabiegi anti-aging

W dzisiejszych czasach młodość i świeżość są uważane za szczególnie atrakcyjne, dlatego podążając za tym kultem, chcemy jak najdłużej wyglądać młodo i pięknie. Korzystając z usług profesjonalnych lekarzy, możemy z łatwością pozbyć się zmarszczek i wypełnić je minimalną dawką żelu, który doskonale poradzi sobie z oznakami starzenia wokół ust, oczu czy nosa. Dzięki zabiegowi skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd i jedwabistą gładkość.

Modelowanie sylwetki

Nowoczesne zdobycze techniki oraz medycyny estetycznej umożliwiają poprawę wyglądu ciała. Lifting laserowy czy lipoliza-liporedukcja ultradźwiękowa to sposób na zwiększenie jędrności całego ciała. Dodatkowo poprzez specjalistyczne lasery możliwe jest usunięcie lub redukcja rozstępów.