Lifting twarzy laserem

Skóra twarzy podatna jest na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych, które przyspieszają jej niszczenie i starzenie. W efekcie traci swoją jędrność i blask, zaczynają pojawiać się zmarszczki i przebarwienia. Jej wygląd można jednak poprawić za sprawą lasera. To innowacyjne urządzenie, które wykorzystując nowoczesne technologie, skutecznie wpływa na poprawę wyglądu skóry. Lifting twarzy przy wykorzystaniu lasera wykonuje się wyłącznie w gabinetach medycyny estetycznej pod nadzorem lekarzy-specjalistów.

Jak wygląda zabieg?

Skoncentrowana wiązka fal ultradźwiękowych kierowana jest na obszary poddawane zabiegowi. Powoduje ona nagrzewanie dolnych warstw skóry. Powstałe w ten sposób mikrouszkodzenia stymulują komórki do odbudowy rozpoczynając proces regeneracji. Wykorzystanie do zabiegu fal dźwiękowych czyni go całkowicie nieinwazyjnym i bezbolesnym. Efektem jest natychmiastowa poprawa sprężystości i elastyczności skóry. Dzięki temu nabiera ona zdrowego i młodego wyglądu. Poza tym lifting twarzy skutecznie ściąga skórę wyostrzając rysy. Wygładzeniu ulegają niewielkie blizny i zmarszczki. Niwelowane są także drobne przebarwienia.

Dzięki zmiennym parametrom pracy laser nadaje się do przywracania efektu młodej skóry także w miejscach niezwykle delikatnych. Zabieg można cyklicznie powtarzać – nie wywołuje on bowiem żadnych skutków ubocznych dla organizmu. Efekty widoczne są już po pierwszej sesji.