Powiększanie ust

Powiększanie ust w “Medyk Estetic”
W ofercie medycyny estetycznej w Medyk Estetic znajduje się zabieg powiększania ust. Preparat podany precyzyjnie przez lekarza, sprawi że będą one pełne i zarazem naturalne.  Jednocześnie w ten sposób można zniwelować asymetrię pomiędzy górną, a dolną wargą. Poprawi się zatem nie tylko wygląd ust, ale również całej twarzy.

Jak wygląda zabieg powiększanie ust?

Przed zabiegiem odbywa się konsultacja, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania i ustalić wszelkie szczegóły. Sam zabieg trwa około 30 minut. Do powiększania ust używany jest wypełniacz. Nie zawiera on substancji pochodzenia zwierzęcego i nie wywołuje alergii, dlatego też nie ma konieczności wykonywania testów wstępnych przed zabiegiem.

W naszym gabinecie stosujemy wyłącznie sprawdzone preparaty od renomowanych firm, które nie tylko odpowiednio powiększają, ale też wzmacniają i głęboko nawilżają usta. Faktyczny rezultat widoczny jest po upływie 1-2 dni, po ustąpieniu niewielkiej opuchlizny. Za sprawą zabiegu możemy nie tylko poprawić wielkość ust, zmienić ich kształt, ale także zniwelować pojawiające się wokół nich zmarszczki.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Efekty zabiegu są widoczne przez około 6-18 miesięcy. Skąd taka rozbieżność? Wszystko zależy bowiem od intensywności mimiki ust, stylu życia (częste palenie papierosów przyspiesza wchłanianie wypełniacza) i obecności hialuronidazy w skórze (enzymu odpowiadającego za trawienie kwasu hialuronowego). Długość utrzymania się efektów zabiegu zależy również od rodzaju zastosowanego preparatu.

Czy powiększanie ust  jest bezpieczne?

Wstrzykiwania wypełniacza w celu wypełnienia ust jest bezpieczne i nie powoduje efektów ubocznych pod warunkiem, że osoba, która poddaje się zabiegowi, nie ma żadnych przeciwwskazań i dostosuje się do zaleceń lekarskich.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Do najważniejszych przeciwwskazań należą:

  • choroby nowotworowe,
  • niektóre choroby autoimmunologiczne, ciąża i karmienie piersią,
  • ogólny zły stan zdrowia (np. przeziębienie lub grypa),
  • opryszczka wokół ust.

Preparat