Chirurgia plastyczna i estetyczna

Zabiegi z chirurgii plastycznej

  • Korekcja odstających uszu Więcej →
  • Plastyka zwiniętych uszu Więcej →
  • Zmniejszenie płatków uszu Więcej →
  • Rekonstrukcja małżowiny usznej Więcej →

Popularne zabiegi z chirurgii plastycznej

Powiększanie piersi

Implantami okrągłymi lub anatomicznymi

Liposukcja

Liposukcja wodna

Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na konsultację.

Medyk Estetic

Częstochowa
ul. Aleja Wolności 34, 42-200

Kontakt

Rejestracja:

Centrum medycyny estetycznej „Medyk Estetic” znajdujące się na terenie miasta Częstochowa  oferuje różnorodne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Wybierając je, zyskują Państwo gwarancję wysokiej jakości usług, a przede wszystkim – profesjonalnej opieki medycznej. Każdy z wykonywanych zabiegów jest wcześniej bardzo dokładnie planowany podczas konsultacji lekarskich. Nasi lekarze rozwieją wszelkie wątpliwości na temat poszczególnych usług medycznych, dzięki czemu pacjenci mogą bez obaw poddać się operacji.

Piękny i zadbany dekolt

Chirurgia estetyczna piersi to jeden z oferowanych przez nas zabiegów chirurgicznych. Operacja polega na wszczepieniu implantu wykonanego z galaretki silikonowej. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów zapewnia nie tylko efektowny, ale przede wszystkim bezpieczny i komfortowy dla pacjentki rezultat. Kluczem do uzyskania zadowalającego efektu jest dobór odpowiednich protez silikonowych, proporcjonalnych do wzrostu oraz sylwetki kobiety. Zapraszamy do umówienia konsultacji z naszymi lekarzami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące operacji powiększenia piersi.

Innym, równie skutecznym sposobem na powiększenie piersi jest przeszczep tkanki tłuszczowej, czyli lipomodelling. Zabieg lipoplastyczny opiera się na przeszczepieniu komórek tłuszczowych z ciała pacjentki do jej gruczołów piersiowych. Początkowo tego typu operacje plastyczne stosowane były głównie w przypadku kobiet, które utraciły piersi na skutek leczenia operacyjnego raka piersi. Obecnie lipomodelling jest chętnie wybieraną metodą powiększania piersi przez pacjentki w różnym wieku.

Centrum „Medyk Estetic” zajmuje się również onkoplastyką. Operacje onkoplastyczne to połączenie tradycyjnej operacji plastycznej z resekcją raka piersi. Jeżeli guz jest niewielki i umiejscowiony w odpowiednim miejscu, istnieje możliwość wykonania operacji oszczędzającej, czyli takiej, podczas której chirurg plastyczny ma szansę pozostawić zdrowe komórki piersi. Podczas tego zabiegu chirurgicznego usuwany jest guz, a ubytek piersi zostaje wypełniony zdrowymi komórkami pacjentki.

Chirurgia plastyczna brzucha

W naszym Medyk Estetic wykonywane są również zabiegi z zakresu plastyki brzucha. Operacja ta polega na usunięciu skórno-tłuszczowych fałd w środkowej oraz dolnej części brzucha pacjenta, a także na chirurgicznej poprawie mięśni ściany brzucha. Na zabieg plastyki brzucha często decydują się kobiety, które pragną przywrócić estetyczny wygląd brzucha po przebytych ciążach.

Usuwanie chirurgiczne blizn

Szpecące blizny powstałe w wyniku urazów lub nieprecyzyjnego szycia pooperacyjnego są częstymi problemami, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci. Podczas zabiegu chirurgicznego usunięcia blizn lekarz chirurg wycina nieestetyczną bliznę, po czym zaszywa skórę ponownie w taki sposób, aby była jak najmniej widoczna.