Powiększanie piersi implantami anatomicznymi

Marzenia o pięknym biuście można spełnić w Medyk Estetic. Implanty anatomiczne – w odróżnieniu od okrągłych – mają  kształt łzy. W efekcie wyglądają bardzo naturalnie. Zabiegowi powiększania biustu mogą poddać się pacjentki bez względu na wiek. Zdjęcia z ukazaniem efektów powiększenia piersi implantami anatomicznymi mogą Państwo zobaczyć w naszej galerii.

Najważniejsze informacje przed i po zabiegu

Zabieg poprzedzony jest wizytą, podczas której lekarz określi faktyczny stan pacjentki, a także zleci niezbędne badania, odpowie na wszelkie pytania i opowie o ewentualnych efektach ubocznych. Poza tym dokona oceny oraz wyznaczy odpowiednią lokalizację implantu. Po zabiegu pacjentka musi nosić specjalny biustonosz uciskowy, który jest odpowiednio dopasowany do jej ciała.

Efekty zabiegu widoczne są po całkowitym wygojeniu piersi, czyli po około trzech miesiącach. W okresie rekonwalescencji istotne jest to, aby nie przemęczać organizmu oraz wykluczyć intensywne ćwiczenia fizyczne, które mogą wywołać niepożądane komplikacje. Obrzęk występujący po zabiegu jest całkowicie normalny, ustępuje on powoli – czasami trwa to kilka tygodni.

Do kogo skierowany jest zabieg

Zabieg powiększania piersi skierowany jest do:

  • kobiet młodych, które osiągnęły już dojrzałość płciową i borykają się z problemem braku rozwiniętych piersi lub bardzo małego rozmiaru,
  • kobiet chcących poprawić wygląd i kształt lub powiększyć rozmiar biustu,
  • kobiet, które zostały mamami, a okres ciąży i karmienia piersią destrukcyjnie wpłynął na wygląd ich piersi.
Przeciwskazania

Do przeciwwskazań należą:

  • zmiany skórne w obrębie piersi, infekcje ropne skóry oraz śluzówek,
  • niewydolność krążeniowo – oddechowa występująca u pacjentki,
  • poważne schorzenia wątroby,
  • ciężkie zaburzenia funkcji nerek,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • nieuregulowana cukrzyca,
  • okres ciąży oraz karmienia piersią.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ceny powiększania piersi implantami anatomicznymi zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 518 026 868 oraz poprzez adres e-mail me@medyk-centrum.pl. Pragniemy również zaznaczyć, że orientacyjny koszt powiększania piersi implantami anatomicznymi znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce cennik, dokładna cena powiększania piersi implantami anatomicznymi ustalana jest indywidualnie po konsultacji lekarskiej przeprowadzonej przez lekarza prowadzącego.
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć szczegółowych informacji o powiększaniu biustu implantami anatomicznymi zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, który rozwieją wszelkie wątpliwości i dostosują metodę, która będzie spełniała Państwa wymagania.

Chirurgia plastyczna - zabiegi