Jett Plasma Medical

Jedną z metod leczenia zmian skórnych jest ta z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia Jett Plazma. Zabieg stanowi alternatywę dla operacji i zabiegów z użyciem skalpela. Wszechstronność aparatu Jett Plazma pozwala na jego zastosowanie zarówno w terapiach na rzecz odmłodzenia skóry, ale też przy usuwaniu brodawek, blizn i pękających naczynek. 

Jest to jedno z wielu w Medyk Estetic urządzeń łączących działania prozdrowotne i służące dbałości o urodę oraz piękny wygląd. Innowacyjna technologia działania aparatu Jett Plazma pozwala zatrzymać, a nawet cofnąć efekt starzenia się skóry, zwłaszcza w delikatnych rejonach oczu, uszu i ust.

Działanie Jet Plasma Medical

Jett Plazma działa na zasadzie precyzyjnych mikrowyładowań elektrycznych skoncentrowanych na fragmencie skóry (fulguracja). Zaawansowana technologia aparatu i precyzja mikrowyładowań skutecznie wspomagają usuwanie zmian skórnych typu:

  • blizny, także pooperacyjne,
  • znamiona naczyniowe i pajączki na skórze,
  • kurzajki i wszelkiego rodzaju brodawki,
  • stany zapalne i wytryski towarzyszące trądzikowi,
  • zrogowacenia skóry,
  • rozstępy.

Precyzyjne wyładowania elektryczne generowane przez urządzenie Jett Plazma wytwarzają wysoką temperaturę na niewielkim fragmencie skóry. Na skutek przeprowadzanych działań zmieniona lub uszkodzona tkanka zostaje zniszczona, zaś komórki skóry dookoła miejsca zabiegu pobudzane są do regeneracji. Dzięki takiemu procesowi ze skóry trwale usuwane są wszelkie jej niedoskonałości, jednocześnie tkanki zostają pobudzone do odnowy. W ten sposób skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

Przebieg zabiegu

Okres przed zabiegiem nie wymaga wcześniejszych przygotowań farmakologicznych. Zabieg przeprowadzany jest podczas jednorazowej sesji i przynosi natychmiastowy efekt wizualny. Nie wymaga też żadnej rehabilitacji.

Zabieg przeprowadzany przy pomocy urządzenia Jett Plazma to doskonały sposób na usunięcie wszelkiego rodzaju blizn, przebarwień i zmian skórnych zarówno z delikatnych rejonów skóry twarzy, jak i pozostałych części ciała.

Długość zabiegu uzależniona jest od wielkości poddanego rewitalizacji fragmentu skóry i trwa od 15 do 40 minut. Generowane wyładowania są niemal bezbolesne, a niewielkie ranki powstałe po zabiegu, goją się w ciągu kilku dni. Zabieg odbywa się przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego (do zabiegu nie jest konieczne stosowanie znieczulenia miejscowego).

Efekty

Satysfakcjonujący efekt zastosowania aparatu Jett Plazma widoczny jest już kolejnego dnia i utrzymuje się przez długi czas.