facebook instagram googleplus

Oferta

Medycyna estetyczna

Home Oferta Medycyna estetyczna

Zmarszczki

Botoks Więcej

Wypełnianie zmarszczek Więcej

Kwas hialuronowy Więcej

Epilacja

Depilacja laserowa Więcej

Naczynka

Laserowe usuwanie naczynek Więcej

Lifiting twarzy Hifu Ultra Skin II

Lifting twarzy laserem hifu Ultra Skin 2 Więcej

Centrum medyczne „Medyk Estetic” proponuje bogatą ofertę zabiegów w zakresie medycyny estetycznej. Profesjonalne miejsce powstało z myślą o pomocy wszystkim osobom, które potrzebują nieznacznych zmian w wyglądzie z powodów estetycznych lub zdrowotnych. Naszym priorytetem jest zadowolenie i dobre samopoczucie pacjentów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nich był zadowolony z efektów naszych zabiegów i terapii. Jeżeli interesuje Państwa medycyna estetyczna Częstochowa jest miejscem, gdzie znajdą Państwo odpowiednie wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Koniec z bliznami

Blizny są jednym z najbardziej uciążliwych problemów, których pacjenci pragną pozbyć się za wszelką cenę. Dzięki najnowszym osiągnięciom technologicznym pozbycie się blizn stało się łatwe i powszechnie dostępne, a przede wszystkim w pełni bezpieczne. Decydując się na korekcję plastyczną blizn, nasi pacjenci pozostają pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego, a sam zabieg jest wykonywany przez lekarza chirurga. Natomiast w przypadku laserowego usuwania blizn pooperacyjnych, potrądzikowych czy pourazowych używa się lasera frakcyjnego, który w sposób prawie bezbolesny i całkowicie nieinwazyjny redukuje różnego rodzaju blizny.

Depilacja raz na zawsze

Dzięki depilacji laserowej możliwe jest prawie całkowite pozbycie się owłosienia. Aby uzyskać jak najlepszy i najtrwalszy efekt, koniecznie trzeba kilkukrotnie powtórzyć zabieg laserowy, w zależności od indywidualnych cech pacjenta.

Wsparcie dla skóry naczyniowej

Wykorzystanie nowoczesnych laserów pozwala na trwałe zamknięcie rozszerzonych naczynek poprzez naświetlanie laserowe. Zabieg może zostać wykonany na ciele, np. na nogach, a także na twarzy.

Zatrzymaj młodość na dłużej

W dzisiejszych czasach młodość i świeżość są uważane za szczególnie atrakcyjne, dlatego podążając za tym kultem, chcemy jak najdłużej wyglądać młodo i pięknie. Korzystając z usług profesjonalnych lekarzy, możemy z łatwością pozbyć się zmarszczek i wypełnić je minimalną dawką żelu, który doskonale poradzi sobie z oznakami starzenia wokół ust, oczu czy nosa. Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd i jedwabistą gładkość.

Modelowanie sylwetki

Nowoczesne zdobycze techniki oraz medycyny estetycznej umożliwiają poprawę wyglądu ciała. Lifting laserowy laserem CO2 czy lipoliza-liporedukcja ultradźwiękowa to znakomity sposób na zwiększenie jędrności całego ciała. Dodatkowo poprzez specjalistyczne lasery możliwe jest usunięcie lub redukcja rozstępów.

Zobacz więcej

Laseroterapia
Chirurgia plastyczna
Ginekologia estetyczna
Stomatologia estetyczna
Kosmetologia medyczna
Męska strefa